Luxury Handmade New Design

روژانو؛ آغازگر راهی پر از روشنایی

لوستر روژانو

لوستر روژانو یکی از برترین طراحان و اجرا کنندگان لوستر مدرن در سراسر ایران است. با توجه به سابقه متمادی که گروه روژانو دارد، خوشبختانه تاکنون توانسته ایم انواع مختلفی از لوستر را طراحی و اجرا کنیم. شاید بتوانیم این گونه بگوییم که مهمترین هدفی که روژانو از ابتدا در پی داشت، طراحی و اجرای با کیفیت محصولات بر اساس تمامی ‌استاندارد‌های جهانی بود. لوستر روژانو با دارا بودن بهترین طراحان و متخصصان در زمینه طراحی واجرا، تاکنون توانسته است، اهداف خود را با عالی‌ترین شیوه پیش ببرد. رضایت مشتریان از تیم مجموعه می‌تواند گواهی بر کیفیت بی نظیر آن‌ها باشد.

 

انواع لوستر‌های روژانو

طراحی لوسترهایی که توسط تیم حرفه‌ای و خلاق روژانو صورت می‌گیرد، به صورت متداول برای بخش‌هایی از جمله لابی، هتل، سالن پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب، راه پله، مجتمع‌های تجاری، ورودی ساختمان، واحد های تجاری و فروشگاه‌ها و… است. لوستر‌های جدید و مدرن از مهمترین محصولاتی هستند که در این مجموعه با توجه به فضای موجود محیط برای مشتریان طراحی می‌شوند. این محصولات به خوبی می‌توانند نور محیط را تامین کنند و زیبایی دو چندانی را به هر فضایی ببخشند.

 

تجربه تنوع و کیفیت با لوستر‌های روژانو

ترکیب تجربه و کیفیت سبب شده است تا محصولاتی که توسط لوستر روژانو ارائه میگردد به یکی از بهترین‌ها و جدیدترین‌‌های بازار تبدیل شوند. روژانو همواره سعی دارد تا بر اساس نیاز‌ها و طراحی‌های روز دنیا پیش برود و خوشبختانه تاکنون در این مسیر موفق بوده است. حرکت کردن در مسیری که بتواند موفقیت‌های چشمگیر را از آن یک مجموعه کند، به طور قطع امری سخت و دشوار است؛ اما لوستر روژانو به خوبی توانسته اند از عهده این امر بر آیند. به وجود آوردن اشتغال، در سایه فعالیت‌های بی‌نظیر و حضور کارشناسان و طراحان ماهر در این تیم توانست، اهداف روژانو را تاکنون محقق کند.

 

خدمات مشتریان

لوستر روژانو فرآیند خرید را برای تمامی‌ مشتریان به صورت کاملاً ساده فراهم میکند. بر این اساس مشاوران و کارشناسان در ساعات اداری آماده پاسخگویی به تمامی ‌سوالات مشتریان هستند. لازم است بدانید طراحی و ایده پردازی محصولات در کمترین زمان ممکن و به شکل کاملا اختصاصی انجام خواهد شد. مسئله مشتری‌مداری از روز اول تعهدی بوده است که روژانو توانسته به خوبی در جهت پیشبرد این هدف، گام‌هایی رو به جلو بردارد.

 

ثبت سفارش

برای ثبت سفارش لازم است تا پیش از هر چیز با مشاوران سایت ارتباط برقرار کنید. در صورتی که قصد داشته باشید لوستر، دیوارکوب یا آباژوری منحصر به فرد را سفارش دهید، کارشناسان تیم در محلی که مشتری اعلام می‌کند، حضور پیدا می‌کنند و پس از بررسی محیط، طراحی محصول مورد نظر صورت خواهد گرفت و پس از آن اجرای کار آغاز می‌گردد.