Luxury Handmade New Design

پروژه مسکونی لوستر مدرن Panorama Residence

بهار 1401 – تهران

پروژه مسکونی Panorama Residence یکی از جذاب ترین، لوکس ترین و خاص ترین طرح های اجرا شده توسط لوستر روژانو در شمال تهران بوده که تمامی متریال های استفاده شده چه در TV Room، فضای داخلی، بالای میز ناهارخوری و آشپزخانه از صفر تا صد به صورت اختصاصی و با بهره گیری از سبک طراحی مینیمال و مدرن طراحی شده است.

 

یک پروژه فوق العاده جذاب که یکی از مهم ترین نکات در آن ارتباط بصری تمامی بخش های مجموعه و به کار گیری از با کیفیت ترین متریال های روز است.

 

این پروژه همان طور که مشاهده می فرمایید به صورت اختصاصی از لوسترهای مدرن برای بالای میز ناهارخوری بهره گرفته شده که هم پرتاب نور به زوایا در آن ها استاندارد است. هم ساختار و آویز ها با قابلیت سفارشی سازی مطابق نیاز مشتری شکل سازی و اجرا شده اند. روی المان بالای میز ناهارخوری لوستر ها با رشته به مرکزیت یک پنل به منبع برق وصل شده اند. جنس متریال به کار رفته در این لوسترها در بخش فلزی از استیل فوق العاده با کیفیت و ضد زنگ است.

 

مقاوم در برابر تغییرات آب و هوا

تمامی این لوسترهای لوکس در مدت زمان مقرر طراحی شده و به صورت یکجا برای نصب در TV Room، آشپزخانه و بالای میز ناهارخوری به محل مورد نظر ارسال می شوند. نصب این لوستر ها با ساختار خطی در آشپزخانه چهره زیبایی به محیط می دهد.

 

حباب ها از جنس پیرکس ساخته شده اند و در مقابل تغییرات آب و هوایی و یا رطوبت آسیبی به آن ها وارد نمی شود. در واقع تمامی بخش های این مجموعه با رعایت سه استاندارد کیفیت، زیبایی و استانداردسازی الکتریکی توسعه و طراحی شده اند.

 

نورپردازی مینیمالیست

به جهت تقویت سیستم نورپردازی و ایجاد زیابیی بیشتر این واحد مسکونی، در بخش های دیگر و لوستر آشپزخانه، لوستر هایی نیز نصب شده اند که حالتی ایستاده داشته و در واقع تم مینیمال به طور کامل در بخش بخش و اجزای کل پروژه قابل مشاهده است.

 

معمولا در چنین پروژه های مسکونی بزرگ و وسیعی، طراحی لوستر مخصوص بالای میز ناهارخوری باید به شکلی انجام شود که اولا شدت نور بالا تر از حد معمول نباشد، دوم این که با دیگر اکسسوری های اتاق سازگاری و هماهنگی رنگی لازم را داشته باشد.

 

یکی از مهم ترین نکات در مورد انتخاب لوستر مخصوص TV Room، ایجاد جلوه بصری زیبا و همین طور کیفیت بالا و رنگ نور طبیعی است. با توجه به این که معمولا در چنین پروژه هایی گاهی کیفیت نور فدای المان های ظاهری می شود، برخلاف تمامی این معادلات همه چیز در این پروژه به صورت صد در صد استاندارد طراحی شده است. در واقع پروژه مسکونی Panorama Residence نمونه بارز یک سبک طراحی فوق العاده مدرن با بهره گیری از ترکیبات رنگ سرد برای محیط ها و بخش های مختلف یک ساختمان است. لوسترهای مدرن و امروزی برای دکوراسیون های مدرن و طراحی های مینیمال پیشنهاد فوق العاده ای هستند.

 

اما به هر حال تهیه آن ها به صورت مستقیم و آماده از بازار باعث می شود که طراحی داخلی ساختمان، آشپزخانه، روی میز غذاخوری و بسیاری از بخش ها آن طور که باید و شاید جدی گرفته نشود. به هر حال وقتی یک پروژه به صورت سفارشی بنا به یک مقصد خاص و برای یک ملک خاص طراحی می شود، تمامی موارد و نکات در نظر گرفته شده و سعی می شود که پروژه لوستر سازگاری محیطی لازم را داشته باشد.

 

لوستر TV Room طراحی شده توسط مجموعه روژانو که در تصویر مشاهده می کنید با بهره گیری از یک تکنیک فوق العاده لوکس، جذاب و البته با رعایت استاندارد های طراحی مینیمال ساخته شده است. در لوسترهای آشپزخانه و بالای میز ناهارخوری نیز این موضوع به وضوح متصور است.

 

 

Panorama Residence

Residential project of Panorama Residence is one of the most attractive, luxuries and specific plans implemented by Rojano collection in the north of Tehran that all materials used in the TV Room, interior space, on the top of dining table and kitchen are designed exclusively from zero to one hundred using a minimal and modern design style.

 

An incredibly attractive project that one of the most important point in it is visual communication of all parts of the collection and using the highest quality up-to-date materials.

 

As you see, this project has specifically used modern chandeliers for the top of the dining table that both throwing light at angles is standard and the structure and pendants are formed and implemented according to customer needs with the ability to be customized.

 

On the element above the dining table, chandeliers have been connected to the power supply with a string with the center of a panel. The material used in these chandeliers in the metal part is high quality and stainless steel.

 

خواندن کمتر مشاهده ادامه مطلب