پروژه اجرا شده مسکونی | تهران تابستان 1400

لوستر پذیرایی طبقاتی برای چه فضاهایی مناسب است؟

نکات و فاکتورهای مهمی در هنگام خرید لوستر مدرن وجود دارد که معمولاً اگر بر اساس آن ها عمل کنید می توانید انتخاب آسان تری داشته باشید. در بازار مدل های مختلفی از لوستر ها وجود دارد، اما گاهی نمی توان بر اساس لوسترهای موجود (به دلیل عدم تنوع و کیفیت ساخت) در بازار انتخاب خوبی داشت. خرید لوستر مدرن پذیرایی سفارشی و انتخاب از میان یکی از پروژه های جذاب و لوکس که از صفر ساخته می شوند، می تواند گزینه منطقی و ایده آلی در چنین شرایط باشد.

اما یک سوال مهم: در خرید لوستر خانگی چه مواردی برای شما اهمیت دارد؟ قطعا برای انتخاب خود یک سری فیلترها و همین طور ویژگی های خاص در نظر گرفته اید. لوستر مسکونی مدرن که به شکل طبقاتی طراحی می شود را می توان بر اساس ارتفاع منزل نصب کرد.
میزان درخشش و پرتو نوری که این لوستر تولید می کند برای فضاهای بزرگ بسیار مناسب است. از طرفی رنگ لوستر در انتخاب نقش مهمی دارد. معمولا امروزه در دیزاین مدرن فضای خانه ها، از یک فرم رنگ به عنوان تم ثابت استفاده می شود. در مورد این لوستر شما امکان انتخاب رنگ رزگلد، سیلور و طلایی را خواهید داشت.

ویژگی های مهم لوسترهای استیل طبقاتی

هماهنگی و هارمونی رنگ متناسب با فضای خانه، دکوراسیون و دیوار ها اولین مسئله ای است که در انتخاب لوستر تاثیر می گذارد. البته قبل از آن به طبع مشخص کردن بودجه پیش نیاز ورود به بخش انتخاب است. در مرحله بعدی جنس لوستر نیز اهمیت ویژه ای دارد. امروزه لوسترهای استیل به دلیل مقاومت فوق العاده در برابر اکسید، تغییرات محیطی، چربی و … بهترین گزینه هستند. البته امکان حالت دهی و سفارشی سازی آن ها نیز بسیار بالاست.

در نهایت اگر رنگ اصلی استیل از نظر شما مناسب نیست، می توانید طرح های رزگلد و طلایی را انتخاب کنید. مرحله بعدی خرید لوستر مدرن پذیرایی، تعیین ارتفاع از سقف است. تفاوتی ندارد که سقف ساختمان شما کوتاه یا بلند است، باید لوستر امکان تغییر ارتفاع داشته باشد. البته میزان روشنایی آن نیز به حدی باشد که وقتی ارتفاع را زیاد می کنید به خوبی کل محیط را روشن کند. در این مورد لوسترهای مورد نظر بهترین روش تامین نور محیط پذیرایی میباشد.

لامپ های GOB LED امروزه بهترین گزینه برای نورپردازی محیط هستند، آن ها کم مصرف بوده و همین طور عمری طولانی دارند. از طرفی میزان پرتاب نور و همین طور روشنایی خوبی دارند. در لوستر های مدرن پذیرایی که در تصاویر مشاهده می کنید شما قادر به تعیین رنگ کریستال ها هستید. یعنی می توانید بر اساس سلیقه خودتان صفر تا صد این لوستر ها را سفارشی سازی کنید. اگر در انتخاب لوستر خیلی خاص و سخت گیر هستید، گالری روژانو در این مورد دست شما را باز می گذارد. هر لوستر هم پس از ثبت سفارش از یک هفته تا ده روز کاری برای بهره برداری و نصب آماده خواهد شد.

تیم کارشناسی روژانو پیش از هر چیزی محیط شما را بررسی کرده و در مورد انتخاب تعداد رشته ها، تعیین ارتفاع و نوع و طرح لوستر بر اساس لوکشین به شما راهنمایی های ویژه ای ارائه می دهد. لوستر مدرن پذیرایی متناسب با دکوراسیون شما طراحی می گردد.

این لوستر را می توانید در پذیرایی، نشیمن و ورودی های مرتفع و حتی روی میز ناهارخوری نصب کنید.