Luxury Handmade New Design

پروژه مسکونی لوستر مدرن Seville

تابستان 1401 – تهران

پروژه مسکونی لوستر مدرن Seville یکی از پروژه های مدرنی می باشد که بصورت کاملا حرفه ای و با بررسی کامل اجزای یک منزل مدرن توسط کارشناسان و متخصصان لوستر روژانو در ولنجک تهران طراحی و اجرا شده است.


تمام بخش های این خانه توسط کارشناسان مجرب لوستر روژانو بررسی گشته و بهترین طرح انتخاب شده و برای هر بخش با بهترین متریال و استیل و رنگ طراحی و اجرا شده است ؛ در ادامه میتوانید نگاه گرمتان را معطوف به تصاویر بخش های مختلف این منزل رویایی و مدرن کرده و لذت ببرید !

 

به تور از راه دور این خانه مدرن و زیبا خوش آمدید !

 

در بخش اول این منزل رویایی و مدرن کارشناسان ما با توجه به رنگ و طرح دیوار ها و سقف و دیزاین رنگی منزل اقدام به بررسی و طراحی لوستر مدرن نموده اند که در تصویر شاهد آن هستیم! همانطور که مشاهده مینمایید اجزای رنگی و شکلی منزل بصورت کاملا دقیق با هم سازگاری کامل داشته و این بخش منزل را به یک فضای بسیار زیبا و مدرن تبدیل کرده اند!

 

یک اتاق خواب رویایی و جذاب!

نظم در بی نظمی نفهته است ! همانطور که زیبایی و موقعیت لوستر نگاه گرمتان را نوازش میکند، کافی است به سبک طراحی آن دقت کنید تا متوجه نظم و هماهنگی آن با سایر اجزای اتاق شوید!

 

چه عالی اگر دیزاین یک اتاق خواب جوری باشد تا شما بتوانید با آرامش، به استراحت بپردازید و خود را برای روز بعد آماده کنید؟ این وظیفه لوستر روژانو است ! این تصویر اتاق خواب پروژه را نمایش میدهد. یک اتاق خواب ایده آل و آرامش بخش که رنگ ها، شکل و موقعیت لوستر مدرن با هم کمال هم خوانی را داشته و بی نقصی و مدرن بودن را به فرد هدیه میدهد؛ کافی است برای یک روز در این اتاق خواب، به استراحت بپردازید تا لذت یک خانه مدرن و آرامش بخش را تجربه کنید!

مشاهده : لوستر مدرن اتاق خواب و نشیمن بلاترفلای

 

نور پردازی جذاب ، نکته ای مهم

در طراحی لوستر برای هر بخش از منزل، یکی از نکات اساسی و مهم در نظر گرفتن موقعیت خانه و نورپردازی طبیعی آن است. اگر لوستر طراحی مناسبی نداشته باشد و یا نور خورشید زیبایی لوستر را بپوشاند ، دیگر نمیتوان به آن اتاق یک اتاق ایده آل گفت!

 


متریال استیل و رنگ لوستر ها در این اتاق به کمک بازتاب زیبای نور خورشید در روز، امکان لذت بردن از یک لوستر خوب را حتی در روز برای شما فراهم میکند و برای لوستر های روژانو نور خورشید نه تنها محدودیت نیست ، بلکه زیبایی هر چه بیشتر را برای شما به ارمغان می آورد!

 

شروع یک روز خوب با نور پردازی جذاب

در ادامه شاهد تصویر دیگری از این اتاق خواب میباشیم که تماما گویای جزییات و همخوانی اجزای اتاق با رنگ و طرح لوستر میباشد. زیباست که هر روزتان با لوسترهای زیبای روژانو آغاز و به پایان برسد! این امر در این اتاق به زیبایی هر چه تمام تر پیاده سازی شده و کاملا پخش نور در ساعات مختلف روز با نظم خاصی صورت میپذیرد.

 

هماهنگی، راز مدرن بودن

همانطور که مشاهده مینمایید اجزای رنگی و شکلی منزل بصورت کاملا دقیق با هم سازگاری کامل داشته و این بخش منزل را به یک فضای بسیار زیبا و مدرن تبدیل کرده اند!

 

استفاده از تمام اجزا برای رسیدن به سرحد زیبایی

همانطور که در تصویر شاهد آن هستیم نمای دیگری ازاین اتاق خواب قابل رویت است ؛ لوستر این اتاق و نور پردازی آن توسط آینه بازتاب داده میشود تا بعد از اینکه فرد از خواب ناز بیدار گشت ، از دیدن آن لذت کافی را برده و بتواند با قدرت به فکر کار های روزانه اش باشد.


طراحی لوستر و هماهنگی با نور و اجزای اتاق مهم ترین نکات برای دوری از کسلی و خستگی در طول روز است؛ یک لوستر خوب و ایده آل میتواند حس یک روز آرامش بخش را برای فرد تداعی کند.


طراحی و نظم لوستر این اتاق حتی با درب و طرح دیوار نیز هماهنگی لازم را داشته و زیبایی هرچه بیشتری را هم برای اشخاص و هم برای منزل به ارمغان آورده است ؛ مسلمّا بعد از ورود به اتاق این هماهنگی کامل طرح ، رنگ و اجزا با هم قابل احساس است!

 

لوستر مدرن ! از طراحی تا اجرا

همه ما در زندگیمان شنیده ایم که اگر درب کمد ها باز باشد و لباس های درون آن دیده شوند اتاق را به هم ریخته جلوه میدهد؛ اما طراحان لوستر مدرن روژانو با بررسی دقیق موقعیت و شرایط اتاق، اقدام به طراحی و اجرای لوستر مینمایند تا در هر شرایطی منزل شما بیشترین زیبایی را داشته باشد.


همانطور که در تصویر شاهد هستید این اتاق دیگری از پروژه است که لوستر طراحی شده آن به گونه ای است که در صورت باز بودن تمام درب ها نیز حس زیبایی و مدرن بودن را انتقال میدهد ، پروانه ها نور را بازتاب میدهند تا به راحتی هر چه تمام تر بتوان بهترین لباس را برای پوشیدن انتخاب نمود!

 

لوستر مدرن طراحی شده با استفاده از پروانه های زیبا و طراحی مینیمالیست آن ، کاملا حس یک اتاق پر از زیبایی را به انسان میدهد ، پروانه های درخشانی که نور را در تمام بخش های اتاق بازتاب داده ، اعصاب را نوازش میکند و آرامش را به انسان هدیه میدهد!

 

در تمام بخش های پروژه هیچ جزییاتی از نظر طراحان روژانو پنهان نمانده است ، تمام بررسی ها صورت گرفته و لوسترها با بهترین نوع استیل و مناسب ترین رنگ طراحی و اجرا شده اند!

 

متخصصان روژانو با بهره گیری از دانش روز و مدرن در طراحی و اجرای لوستر ها با متریال مرغوب، آماده به ارمغان آوردن یک حس خوب برای شما و یک زیبایی بی حد و مرز برای منزلتان هستند.

 

 

Seville Project

Seville modern chandelier residential project is one of the modern projects located in Velenjak, Tehran, designed and executed completely professionally and with a thorough investigation of modern house components by Rojano Chandelier experts and specialists.

 

All parts of the house have been looked over by experienced Rojano Chandelier experts, and the best design has been chosen, styled, and executed using the best material, steel, and color for each part. You can take a glance at the pictures from different parts of this royal and modern house in the following and enjoy.

 

Beauty and charm in complete harmony
The exceptional coordination of these parts components brings the feeling of an ideal house. This harmony with other parts of the house and its design and color, makes Rojano outshine other rivals and builds a feeling of infinite modernization in mind.

 

Modern chandelier, from design to execution
We all have heard in our lives that if the closets’ doors are open and the inside clothes are showing, it will make the room look messy; but Rojano Chandelier designers with precise investigation of the room and its condition, design and execute the chandelier which gives your house the most attractiveness in any situation.

 

خواندن کمتر مشاهده ادامه مطلب