Luxury Handmade New Design

پروژه مسکونی لوستر مدرن SKY

بهار 1401 – نوشهر – مازندران

پروژه لوستر مدرن SKY یکی از جذاب ترین، برترین و متفاوت ترین طرح های خلق شده توسط لوستر روژانو در یکی از ویلاهای نوشهر در شمال کشور می باشد که به واسطه استفاده از جدید ترین ساختار های مدرن لوستر و ترندهای سال توانسته به یک طرح محبوب و البته جز پرفروش ترین های این مجموعه تبدیل شود. در این پروژه از لوسترهای خطی یا همان لاینر سفارشی دست ساز با حباب های فوق العاده جذاب، خوش رنگ و خاص روی میز ناهارخوری استفاده شده است.

 

مزیت کلیدی که در این طرح مشاهده می گردد هماهنگ بودن آن با هارمونی رنگ و تناژی است که در دکوراسیون داخلی به کار رفته است.

 

به طور معمول این لوستر ها در بالای اوپن و میز ناهارخوری نصب شده و ظاهری آنتیک، خاص و مینیمال به ویوی داخل ساختمان می دهند. همین طور تنظیم ارتفاع و سفارشی سازی شاخه ها در این پروژه لحاظ شده است.

 

از طرفی متریال مورد استفاده در این سبک طراحی از بهترین نوع استیل و همین طور حباب های ساخته شده از پیرکس با کیفیت میباشد. جلوه این طرح زمانی تکمیل شده لوسترهای رینگی مورد استفاده با حباب های دودی اجرا گردیده و پروژه لوستر مدرن SKY یک مزیت فوق العاده کلیدی دارد و آن هم طرحی بروز و عدم قدیمی شدن آن در طول گذر زمان است. برخلاف طرح های کلاسیک این سبک لوسترها هماهنگی کامل با سبک زندگی مینیمال را خواهند داشت.

 

صفر تا صد طراحی، ایده پردازی، اجرا و نصب این پروژه بر عهده طراحان لوستر روژانو بوده و تمامی مراحل ساخت و خلق این آثار هنری بی نظیر، تحت نظر و با رضایت مشتری انجام گردیده است. نکته مهمی که شما هم به طبع با مشاهده تصاویر این پروژه در مورد آن با ما هم نظر خواهید شد، متفاوت بودن، خلاقیت و همین طور خاص بودن تمامی لوسترهای اجرا شده در این ویلای مدرن است.

 

ویژگی های خاص و انحصاری پروژه لوستر مدرن SKY

سالن نشیمن نیز با استفاده از لوسترهای سقفی مزین شده و یکی از هوشمندانه ترین مسائل در انتخاب این لوستر ها، استفاده از رنگ های طبیعی با تم هماهنگ با دکوراسیون خواهد بود. از لامپ های فوق کم مصرف در این لوسترها استفاده شده که مهم ترین امتیاز بکارگیری آن ها دوام فوق العاده، طول عمر و همین طور رنگ طبیعی و کنتراست عالی نسبت به لامپ های معمولی و رشته ای و انواع مدل های شمعی است.

 

برخلاف طرح های آماده ای که در بازار، به وفور یافت می شوند این سبک ها جز مینیمال های مورد استفاده در کشورهای اروپایی هستند. اتصال این لوسترها به سقف نیز فوق العاده مستحکم است و در اثر ارتعاش و جنبش های احتمالی دچار مشکل نمی شوند.

 

ثبات کیفیت در شرایط آب و هوایی مرطوب

ثبات رنگ کاملا در این طرح ها مشهود بوده و تمامی اجزای این پروژه با تضمین بالاترین رنج کیفی در اختیار مشتری قرار می گیرند. موضوع مهم بعدی که در این لوسترها متصور است هماهنگی آن ارتفاع سقف کوتاه و بلند خواهد بود. حتی اگر مایل باشید می توانید در بخش های دیگر نیز مدل های حبابی را اجرا کنید. تعداد حباب ها و ارتفاع در نظر گرفته شده برای این لوستر ها بر اساس نظر و خواست مشتری انتخاب، اندازه گیری و در نهایت اجرا شده است.

 

 

SKY Chandelier

The Modern SKY Chandelier Project is one of the most attractive, spectacular and different designs of Rojano brand used in a dacha in Nowshahr city located at the north of Iran which has turned into a desirable design and one of the best-sellers of Rojano collection through utilizing the most recent modern chandelier structures and yearly trends. This project utilizes customized hand-made liner chandeliers which take advantage of glamorous, colorful and special bulbs above the dining table.

 

The competitive advantage of this design is its perfect accordance with the color harmony of interior design. Generally these chandeliers will be installed above dining table and open surface of kitchen, and grant an antique, special and minimal appearance to the interior view of the house; also this project includes height adjustment and branch customization.

 

It should be noticed that the “Modern SKY Chandelier Project” utilizes the best kind of steel and pre-fabricated pyrex bulbs as its material. The mentioned design has a perfect sparkle and smoke-colored bulbs used in ring chandeliers; the key advantage of the “Modern SKY Chandelier Project” is an up-to-date design along with its unaging structure through time. Despite classic designs, these chandeliers are in perfect agreement with a minimal life style.

 

خواندن کمتر مشاهده ادامه مطلب