Luxury Handmade New Design

پروژه مسکونی White Mansion

ترکیبی از سبک مدرنیته و کلاسیک

زمستان 1400 – تهران

اگر برای شما تغییر ظاهر ساختمان و از این رو به آن رو کردن آن در سال جدید تبدیل به یک دغدغه شده است، قصدتان خلق قصری لوکس و رویایی و کمک گرفتن از لوستر و دیوارکوب برای این منظور است، می توانید در ادامه به توضیحاتی که در خصوص این پروژه مسکونی بی نظیر به شما ارائه می کنیم مراجعه فرمایید تا متوجه حس اشرافیت، بی نظیر خاص بودن، عدم تشابه و همین طور تغییرات اساسی در نورپردازی به سبک مدرنیته و ترکیب سنتی و اثر آن روی ظاهر و نگاه اول در یک ساختمان شوید.

تصاویری که مشاهده می فرمایید پروژه ای است از جذاب ترین طراحی داخلی بر پایه لوسترهای بی نظیر و لوکسی که می توانند فضای ملک شما را دگرگون سازند. لوستر اصلی که در این پروژه مورد استفاده قرار گرفته است دارای پنل دایره ای شکل با قطر 3.5 متر و ارتفاع آویز ها نیز تا 2.5 متر میباشد.

ساختاری لوکس و جذاب

نکته کلیدی در مورد لوستر مدرن این است که می توان آن ها را بدون محدودیت تقریبا در هر نوع معماری داخلی مورد استفاده قرار داد و همه چیز را به یک ساختار لوکس و جذاب نزدیک تر کرد. از طرفی اگر مایل به ایجاد تغییرات گسترده در ساختمان هستید به طبع می توانید همه چیز را با لوسترهای بی نظیر و لاکچری که مشاهده می فرمایید دگرگون سازید. حتی امکان کار روی فضای بیرونی نیز وجود دارد.

در این دیزاین همان طور که می بینید از سه مدل لوستر خاص استفاده شده است که طراحی آن ها از صفر و پایه (دست ساز) انجام می شود، نظیری در بازار ندارند و همین طور نسخه های الگوبرداری از سری های تولید شده توسط شرکت های صنعتی نیز نخواهد بود.

پروژه مذکور در زمستان و پایان سال 1400 توسط گالری لوستر روژانو اجرا گردید و یکی از مهم ترین، جذاب ترین و محبوب ترین پروژه های اشرافی است که تمامی المان های به کار گرفته در آن از متریال درجه یک، فلزات فوق العاده لوکس و همین طور منابع نور کم مصرف می باشد. در طراحی داخلی این عمارت ساختار ترکیبی یا همان میانه ای از مدرن و کلاسیک استفاده شده است و یکی از معروف ترین برج های شمال تهران و ایران به حساب می آید.

ضمن این که لوسترهای به کار گرفته در این ساختمان به صورت اختصاصی طراحی گردیده و همان طور که مشاهده می فرمایید طراحی آن مطابق با فضای موجود انجام شده است.

علاوه بر این در این پروژه به غیر از سه مدل لوستر مدرن خاص و اشرافی از دیوارکوب های منحصر به فردی نیز استفاده شده است و فضاسازی جذابی را ایجاد کرده. همین طور امکان تنظیم ارتفاع، تعداد شاخه ها متناسب با نیاز مشتریان محترم، سفارشی سازی پروژه از صفر تا صد وجود دارد.

لوسترها به شکل المان های طبیعی موجود در زمین ساخته شده اند، از لوسترهایی که با پنل بر سقف آویزان می شوند و امکان سفارشی کردن ارتفاع دارند گرفته تا مدل هایی که به صورت خطی در لابی، نزدیک آسانسور و حتی نمای بیرونی ساختمان نصب می شوند، در واقع هارمونی رنگ به طبع باید در چنین پروژه ای کاملا هماهنگ باشد و این موضوع کاملا در تصاویری که از این ساختمان مشاهده می کنید مشهود است.

White Mansion

If you have a concern about the appearance of your building and want to create a nice palace, you can use modern and wall-attached chandelier. In the following, we talk about this unique residential project so that you can see why it is unique and elegant and can understand its effects on lighting in style of modernity and traditional, appearance, and impression of the building.

White mansion is a project comprising of the most attractive interior designs based on unique and expensive chandelier, which can make you space different. The main chandelier of this project has circular panel with diameter of 3.5 meters with pendant length up to 2.5 meters.

The project was implemented in winter 2022 by Rojano Chandelier Gallery, which is one of the most important, attractive and popular aristocratic project. In this project, all elements were made from the best possible material, quality metals and low-consumption lighting. For interior design of this mansion, a combined structure of modern and classic design was used and it is considered one of the most famous towers in North of Tehran and Iran.

 

خواندن کمتر مشاهده ادامه مطلب